مدونة متخصصة فى الصحة ، تطوير الذات ، والمراجعات المفيدة - تشاركك محتوى عملى لتحسين حياتك اليومية
سعر الكيلو ١٧٠ ج وانا جبت ٨ قطع عاملين ٢٣٥ جرام
يعنى الكيلو بيعمل حوالى ٣٤ قطعة
والقطعة بتعمل حوالى ٥ جنيه
ماتعتبرش غذاء لكن ممكن تتوزع فنظية كده
اشتريتها من أسواق سعد الجمل شارع عمر المختار فى لوران
ليست هناك تعليقات:
إرسال تعليق